uitslagen 2014 klik op gewenste klasse

Lemsterland Klasse

Lemsterland Klasse
Lemsterland Klasse
550 Jan Haisma Bantega 1
12 Remco Kolkman Lemmer 2
100 Jeroen bruinsma Lemmer 3
53 Ype Jan Koster Delftrahuizen 4
116 Willem van der Tweel Bantega 5
19 Sietse Kelderhuis Bantega 6
7 Hugo Bouwhuis Bantega 7
2 Bernardus Holtrop Echtenerbrug 8
217 Tjalling Bergstra Lemmer DNF
4 Folkert Hoekstra Delftrahuizen DNF
80 Jochem de Jong Bantega DNF

Vrije Standaard Klasse

Vrije Standaard Klasse
Vrije Standaard Klasse
614 Abe van Dijk Vegelingsoord 1
697 Jan Klijnstra Bantega 2
624 Wimer Drenth Luxwoude 3
644 Anton Brandsma Lunjeberd 4
628 Robert Kloosterman Oldelamer 5
641 Dirk Kuipers Munnekeburen 6
694 Mechiel Gyzen Echtenerbrug 7
640 Eric Meyer Munnekeburen 8
678 Feite Jaarsma Rijs 9
118 Reinder Baron Surhuisterveen DNF

Standaard Klasse

Standaard Klasse
Standaard Klasse
800 Aalzen van de Bij Harkema 1
101 johan Schut Emmeloord 2
20 Rein Zeinstra Koudem 3
555 Ronald Rienstra Heerenveen 4
46 Gerke Stegenga Wijckel 5
13 Fokke tabak Surhuisterveen 6
556 Arjen Bakker Grouw 7
43 Bauke Smeding Workum 8
15 Wiebe Stegenga Elahuizen DNF
432 Peter Dekker Oldemarkt DNF
282 Hylke de Jong Rottum DNF
28 Lieuwe vink Wijckel DNF
595 Age Bos Noordwolde DNF

Dames Klasse

Dames Klasse
Dames Klasse
272 Baukje Hijma Grouw 1
561 Lieuwkje van de wal Gorredijk 2
101 Kiki Bosklopper Harkema 3
221 Marion Roelinga Grouw 4
433 Erika van Sluis Paaslo 5
592 Anneke Bergsma Luxwoude DNF
Reglement Autocross Bantega 2019
Klik op deze link voor de download versie van het reglement van de Autocross Bantega.
Reglement 2019.pdf
Adobe Acrobat document 428.8 KB
Reglement Polderklasse 2017
Klik op deze link voor de download versie van het reglement van de Polderklasse.
Reglement Polderklasse 2017.pdf
Adobe Acrobat document 499.5 KB
Reglement Driewieler klasse 2017
Klik op deze link voor de download versie van het reglement van de Driewieler klasse.
Driewielerklasse-Reglement-2017.pdf
Adobe Acrobat document 702.6 KB