Deelnemerslijst 2024

Standaard klasse

Naam

Mischa Tietema
Jan Haisma
Lennart Schonewille
Cor Mous
Jochum c Muurling
Sjoerd ter heide
Lammert ter heide
René Haarsma
Tjibbe Russchen
Edwin Zwart
Roy Schaap
Sander Boek
Ulrik de Jong
Jacco Leon van der Linde
Niels de Lange
Lourens Wildschut
Thijs Molenaar
Heerko Van der veen
Niels Stuiver
Jelle Dijkstra
Marvin Grouwstra
Hendrik solle
Jeffrey de Jong

 

 

Plaatsnaam

 
Bantega
Hollandscheveld
 
Bantega
Echtenerbrug
Bantega
Frieschepalen
Wijnjewoude
Drogeham
Wolvega
Sintjohannesga
Tjalleberd
Willemsoord
Steenwijkerwold
Balk
Wolvega
Lippenhuizen
Terwispel
Tijnje
Tsjalleberd
Gerkesklooster
Elsloo

Startnummer

18
21
23
79
102
125
126
193
194
213
216
220
225
432
433
507
519
535
585
588
829
844
918

Junioren klasse

Naam

Levi Van der Noordaa
Rick de Vries
Mees Bronkhorst
Youri de Vries
Tim meijer
Wessel de vries
 

Plaatsnaam

Oudehorne
Oosterzee
Beusichem
Oosterzee
Munnekeburen
Garyp

 

Startnummer

1
103
126
197
440
507

Buggy klasse

Naam

Dooitze van der Berg

Cees Pol

Geert van der  Berg

Lubbert van der Berg

Leo van der Vegt

Plaatsnaam

Ruigahuizen
Hoevelaken
Wijckel
Balk
Spanga

Startnummer

4
4
7
14
66

 


1800cc klasse

Naam

Gerard Seefat

Maurice Koerhuis

Gerbert de Jong

Serwin de Ruiter

Jan Wagter

Jan Jelmer Hoekema

 

Plaatsnaam

Bantega
Lemmer
Langelille
Hollandscheveld
Kallenkote
Luinjeberd

 

Startnummer

3
78
116
145
161
545
 

Vrije standaard klasse

Naam

Piet Hoekstra

Hendrikjan Praamstra

Leon Hofman

Johan van Maldegem

Patrick Wind

Lisanne van Maldegem

William Polling

Sietse kelderhuis

Marten Otter

Jacob van Duinen

Etien de Jong

Mechiel Gijzen

Jacob de Haan

Plaatsnaam

Echten
Kootstertille
Luinjeberd
Delfstrahuizen
Wolvega
Echtenerbrug
Eelde
Bantega
Tjalleberd
Meppel
Oosterwolde
Delfstrahuizen
Bantega

Startnummer

57
533
545
610
611
613
620
644
652
655
658
694
696

 


Dames klasse

Naam

Samantha Wagter
Naomi Feenstra
Kimberley Haan
Anniek Feenstra

Plaatsnaam

Ruinerwold
Langelille
Makkinga
Scherpenzeel

Startnummer

61
91
578
720

Lemsterland-/regio klasse

Naam

Gerard Seefat
Rick Schokker
Lieuwe Vink
Joël  Breimer
Jelmer Hielkema
Johan van Maldegem

Plaatsnaam

Bantega

Bantega

Sloten

Oosterzee Buren

Echtenerbrug

Delfstrahuizen

Startnummer

3
22
46
92
188
610
 
 

Polder-/opstap klasse

Naam

Martijn Smit
Roelof Oenema
Frank van Veen
Rommert Steenbeek
Hendrikjan Praamstra
Marco Klokker

Plaatsnaam

Rutten
Sloten
Wolvega
Wijckel
Kootstertille
Oosterwolde

Startnummer

9
96
226
360
533
654

 


Driewieler klasse

Naam

Sander van de Wiel

Stephan ten Have

Remko Posthumus

Fokke de Vries

Tim van veen

Sander Hooijer

Yari Goossens

Damon Osinga

Bram Zuidema

Nienke Storm

 

Plaatsnaam

Biddinghuizen
Huissen
Herbayum
Kollum
 Ens
Bolsward
Ens
Oudemirdum
Gerkesklooster
Veenwouden
 

Startnummer

107
233
236
386
624
647
731
760
990
991